Aktualności

Świętochłowicki policjant mistrzem Śląska

Data publikacji 15.06.2015

Po raz kolejny świętochłowicki policjant – sierż. Marcin MICHALIK stanął na podium, wywalczył złoty medal na Mistrzostwach Śląska Policji w Judo.

W piątek w Katowicach odbyły się tegoroczne Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Judo. W turnieju Komendę Miejską Policji w Świętochłowicach reprezentował sież. Marcin Michalik, który po stoczeniu 3 pojedynków wywalczył złoty medal, a tym samym zapewnił sobie wyjazd na Mistrzostwa Polski

Zawody odbyły sie w ramach XIV Śląskiej Policyjnej Spartakiady Sportowej. Jej organizatorem jest Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Katowicach.

Dyplomy i medale zwycięzcom wręczył Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk w asyście Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Katowicach mł.insp. Rafała Stanka oraz Zastępcy Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Katowicach podinsp. Joanny Świec-Rajcy.

  • sierż. Marcin Michalik odbiera z rąk Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji dyplom oraz złoty medal za zdobycie I miejsca w Mistrzostwach Śląska Policji w Judo
  • Medaliści Mistrzostwa Śląska Policji w Judo 2015 r.
  • Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk w asyście Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Katowicach mł.insp. Rafała Stanka oraz Zastępcy Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Katowicach podinsp. Joanny Świec-Rajcy wraz ze składem sędziowskim na Mistrzostwach Śląska Policji w Judo.