Aktualności

Świętochłowiccy policjanci wsparli charytatywną wyprawę

Data publikacji 12.06.2017

Policjanci ze strumieńskiego komisariatu, którzy jadą na rowerach szlakiem po jednostkach Policji garnizonu śląskiego, dotarli do Świętochłowic. Głównym celem wyprawy jest zbiórka pieniędzy dla ciężko chorej Wiktorii Gruszki - córki policjanta z Pyskowic. Do akcji włączyli się również policjanci i pracownicy cywilni ze świętochłowickiej komendy.

Policjanci jadący w rowerowej sztafecie odwiedzili wczoraj komendę w Świętochłowicach Zaraz po 11.00 byli przed budynkiem świętochłowickiej policji. Przywitał ich Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach mł. insp. Andrzej Brzozowski wraz z Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji komisarzem Dariuszem Olesiak. Szef świętochłowickiej policji, przekazał policjantom ze strumieńskiego komisariatu symboliczny czek reprezentujący wkład naszych mundurowych oraz pracowników cywilnych w zbiórkę pieniędzy dla ciężko chorej Wiktorii Gruszki. Z placu przed komendą policyjna sztafeta udała się w kierunku Chorzowa.

Każdy kto popiera inicjatywę, może też w każdej chwili dołączyć do sztafety na jej kolejnych etapach.

Nie trzeba być mundurowym, aby dołączyć się do wspólnej pomocy dla ciężko chorej Wiktorii. Każdy może tego dokonać, wpłacając pieniądze na poniższe konto:

Śląskie Stowarzyszenie Chorych na SM Sezam

44-141 Gliwice, ul. Parkowa 5

nr konta 09 1050 1298 1000 0023 1409 9488

z dopiskiem „Wiktoria Gruszka - Policja”

Dziękujemy!

  • Zbiórka pieniędzy dla ciężko chorej Wiktorii
  • Zbiórka pieniędzy dla ciężko chorej Wiktorii
  • Zbiórka pieniędzy dla ciężko chorej Wiktorii