RAPORT POLICYJNY - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach

Aktualności

RAPORT POLICYJNY

Data publikacji 09.10.2017

Publikujemy opisy niektórych, wybranych zdarzeń, jakie miały miejsce na terenie miasta w ostatnim czasie. Jesteśmy wdzięczni za sygnały i informacje o publikowanych sprawach i ich sprawcach.

02.10.2017 r ul. Wojska Polskiego

Na aukcji Internetowej portalu OLX mieszkaniec Świętochłowic został oszukany przez katowiczanina, który wyłudził od niego pieniądze tytułem zaliczki za towar, którego nie dostarczył. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Referat do Walki z Przestępczością Gospodarczą.

 

03.10.2017 r ul. Metalowców

Nieznani sprawcy, po uprzednim wybiciu szyb w oknach, dostali się do wnętrza nieużytkowanej hali na terenie byłej huty, skąd skradli dwa ślizgi miedziane suwnicy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny.

 

05.10.2017 r ul. Wojska Polskiego

Nieznany sprawca dokonał kradzieży sześciu akumulatorów z nie zabezpieczonych pojazdów na szkodę jednej ze świętochłowickich firm. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny.

 

06.10.2017 r ul. Bukowego

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 23-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej, który posiadał przy sobie amfetaminę. Rudzianinowi grożą teraz 3 lata więzienia.

 

07.10.2017 r ul. Jodłowa

Nieznany sprawca z zaparkowanego na ulicy samochodu marki Citroen dokonał kradzieży 4 kołpaków o wartości blisko 1000 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny.