Aktualności

Świętochłowiccy policjanci po raz kolejny na podium

Data publikacji 13.11.2017

Drużyna piłkarska reprezentująca świętochłowicką komendę stanęła na podium Wojewódzkich Mistrzostw Policji w Halowej Piłce Nożnej. Patronat nad zawodami objął Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach oraz Prezydent Miasta Siemianowice.

Świętochłowiccy policjanci zajęli 3 miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Halowej Piłce Nożnej. Eliminacje do turnieju odbywały się systemem "każdy z każdym". Mecze rozgrywano w 8 grupach, a do dalszych gier awansowały drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsca w swojej grupie. Właśnie te zespoły w dniach 6, 7 i 10 listopada na hali sportowej Michał w Siemianowicach Śląskich walczyły o tytuł mistrza. Gra była naprawdę na wysokim poziome, a co najważniejsze – przebiegała w duchu fair play.

Dyplomy oraz puchary wręczył zawodnikom I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Roman Rabsztyn, Komendant Miejski Policji w Siemianowicach Śląskich mł. insp. Dariusz Kopeć oraz Sekretarz Miasta Pan Adam Skowronek.

Organizatorem Wojewódzkich Mistrzostw Policji w Piłce Halowej był Wydział Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.