Aktualności

TRWA KONKURS "MAM TALENT NA BEZPIECZEŃSTWO" - ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Data publikacji 22.02.2018

Pod takim hasłem Wydział Ruchu Drogowego KWP w Katowicach wspólnie z Kuratorium Oświaty, Wydziałem Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, TVP-3 Oddział Katowice oraz WORD w Katowicach ogłosił konkurs adresowany do dzieci i młodzieży. Patronat nad inicjatywą objął Wojewoda Śląski. Organizatorzy zapraszają do udziału i na zgłoszenia czekają do 12 kwietnia br.

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i licealnych, oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym, teatralnym Miejskich/Gminnych Ośrodków Kultury. Dotyczy on przygotowania dowolnej pracy o charakterze artystycznym związanej z tematem konursu (film, występ sceniczny, rysunek, przedstawienie teatralne i inne formy pozwalające zaprezentować możliwości oddziaływania tymi środkami wyrazu na bezpieczeństwo w komunikacji drogowej).

Aby wziąć udział w konkursie należy do 12 kwietnia 2018 roku zgłosić swój udział za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Prezentacja zgłoszonych inicjatyw odbędzie się w dniach 3-5 maja 2018r., a Gala Finałowa z połączona z rozdaniem nagród 1 czerwca 2018r. w Katowicach.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu (poniżej) oraz udziału w inicjatywie.

Pliki do pobrania

  • 443.18 KB