Festyn dzielnicowy w Świętochłowicach - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach

Aktualności

Festyn dzielnicowy w Świętochłowicach

Data publikacji 24.07.2018

Festyn świętochłowickiego śródmieścia za nami. Na terenie parku Jordanowskiego zorganizowany został festyn dzielnicowy dla mieszkańców. W ramach pogłębiania relacji oraz społecznego zaufania nie zabrakło dzielnicowego rejonu centrum z Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

W Świętochłowicach na terenie parku Jordanowskiego odbył się festyn rodzinny dla mieszkańców miasta zorganizowany przez Urząd Miasta. Na tę okoliczność zorganizowano wszelakie atrakcje w postaci konkursów dla dzieci, koncertów czy stoisk z łakociami. Nie zabrakło przedstawicieli tutejszej jednostki. Dla dzielnicowego rejonu śródmieście była to dobra okazja do rozmów z mieszkańcami. Promowano nowoczesne metody komunikowania o zdarzeniach takie jak Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa czy aplikację Moja Komenda. Obecność policjantów oraz strażników miejskich pozwoliła nie tylko na wymianę doświadczeń między współpracującymi formacjami, ale także zapewniła dodatkowe bezpieczeństwo na terenie festynu.

Zacieśnienie więzi i relacji między policją, a mieszkańcami to jedno z najważniejszych zadań i wyzwań dzielnicowego. O to jednak nie muszą się martwić nasi mieszkańcy, gdyż Ci zawsze aktywnie uczestniczą nie tylko w ich życiu codziennym, ale także podczas wszelkiej maści festynów czy uroczystości. 

  • Na mieszkańców czekała masa atrakcji.
  • Festyn zgromadził pokaźną liczbę mieszkańców.
  • Odbyły się także koncerty.
  • Była to dobra okazja by porozmawiać z mieszkańcami.
  • Dzielnicowi zawsze aktywnie uczestniczą w życiu mieszkańców.
  • Policja oraz Straż Miejska zawsze współpracują ze sobą.