RAPORT POLICYJNY - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach

Aktualności

RAPORT POLICYJNY

Data publikacji 03.12.2018

Publikujemy opisy niektórych, wybranych zdarzeń, jakie miały miejsce na terenie miasta w ostatnim czasie. Jesteśmy wdzięczni za sygnały i informacje o publikowanych sprawach i ich sprawcach.

27.11.2018 r. ul. Katowicka

Policjanci zatrzymali 59-letniego mieszkańca Świętochłowic, który poprzez nielegalne podłączenie dokonał kradzieży energii elektrycznej. Postępowanie prowadzi KMP Świętochłowice.

28.11.2018 r. ul. Michalskiego

Nieznany sprawca doprowadził mieszkańca Świętochłowic do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 930 złotych, za węgiel którego nie dostarczył.  Postępowanie prowadzi KMP Świętochłowice.

29.11.2018 r. ul. Wodna

Nieznany sprawca po uprzednim zerwaniu skobla dostał się do piwnicy, skąd skradł rower górski marki Giant o wartości 2 tyś.  Postępowanie prowadzi KMP Świętochłowice.

30.11.2018 r. ul. Chorzowska

Nieznany sprawca uderzając rękami  i kopiąc nogami, dokonał uszkodzenia ciała mieszkańca Świętochłowic.  Postępowanie prowadzi KMP Świętochłowice.

01.12..2018 r. ul. Zubrzyckiego

Nieznany sprawca po uprzednim wypchnięciu okna balkonowego, dostał się do wnętrza mieszkania skąd dokonał kradzieży pieniędzy oraz biżuterii.  Postępowanie prowadzi KMP Świętochłowice.